03-374-6217

אשווגאף

למדענים בחברתנו יש הערכה עמוקה לחכמת הטבע, חכמה הבאה לידי ביטוי בצמחים השונים בתנאי גידולם, ובאופן גידולם, וכמובן באופן הפקת החומר הפעיל בהם וריכוזו כמיצוי אבקתי הנמצא בקפסולה.

אנו מציעים לכם בזאת לנסות את האשווג- אף ,שלנו, ולחוש את ההבדל האיכותי באפקט ההשפעה שתקבלו מהמוצר בגלל הקפדתנו הרבה להשתמש במוצרים  האיכותיים ביותר. המופקים ברמה הגבוהה ביותר.

עם התפתחותה של הרפואה הטבעית, ולאור התוצאות הברוכות שהיא הראתה בשטח, החלו מדענים להתעניין במיוחד ברפואת הצמחים ההודית, הקרויה בשפה המקצועית איורוודה.  או אז נתגלה  צמח פופלרי מאד ברפואה זו הקרוי אשווגנדה או בשמותיו הפחות מוכרים: גינסנג אינדיאני או  ווינטר צרי.

הפוטנציאל הטיפולי המגוון של צמח זה, מצוי בעיקר בשורשו  אך גם בפריו האדמדם,  עורר תשומת לב מדעית  מודרנית ניכרת ,  כמסייע להרגעת מערכת העצבים, ומאידך לחיזוק הגוף וכמחזק ובונה שריר.

החוקרים שבדקו את היכולת של האשווגנדה  לתמוך בתגובות דלקתיות , הראו שהרכיבים הפעילים באשווגנדה הם בעלי תכונות נוגדות דלקת עם עוצמה השווה או גדולה מהטיפול בתרופות נוגדות דלקת שכיחות.

נתגלה שאשווגנדה מטפלת בלחצים, מתחים, עייפות, כאבים, מחלות עור, סוכרת, מחלות קיבה ומעיים, דלקות מפרקים, אפילפסיה, מקטינה גידולים סרטניים, כולסטרול גבוה וטריגליצרדים, מחזקת כללית, מגבירה אנרגיה, עשירה בברזל, מסייעת לגדילה אצל ילדים, מורידה לחץ דם ומסייעת להרזיה.

או כפי שהגדירה זאת  מומחית לריפוי טבעי: מרימה את המשתמש למצב  בריאותי טוב יותר.

להלן השימושים העיקריים באשווגנדה:
*טיפול בדלקות מפרקים ומצבי דלקת בכלל
*טיפול במצבי עייפות דיכאון וחרדה ולחצים
*שיפור התפקוד של מערכת הרבייה הגברית
*חיזוק המערכת החיסונית
*הגברת אנרגיה ושיפור הבריאות
*משכך כאבים פנימיים וחיצוניים
*טיפול בהשמנה ובסוכרת  מבוגרים, בכולסטרול גבוה וטריגליצרידים

ומה אומרים המחקרים :
ניסויים במעבדה מרמזים על כך  שאשווגנדה עשויה להקטין גידולים סרטניים וזאת ללא גרימת מוות לתאים בריאים, בנוסף לכך ניסויים הראו שלאשווגנדה יש תכונות נוגדות גידולים, ויסות מגנוני המערכת החיסונית, תכונות נוגדות חימצון ונוגדות לחץ, שיפור יציבות כרומוזומלית,  מניעת ירידה חריגה של תאי דם לבנים בדם כתוצאה מכימותרפיה, ותכונות ציטוטוקסיות נוספות.  ה vitfrin a המצוי באשווגנדה  ,תרכיז אשווגנדה  איכותי עוצר גידולים ומונע את התפשטותם. ומשפר  את ההשפעה שיש לטיפולי הקרנות  על ידי צמצום הgsh  בגידול.

ניסוי שנערך על קבוצת אנשים  הסובלים מלחץ דם גבוה הראה ירידה של 75% אחרי נטילה קבועה של 60 יום.

לאשווגנדה יש חשיבות מרובה בתהליך הרזיה   האשווגנדה מונעת מהורמון הקורטיזול ליצור צמיגי שומן באזור הבטן מחד, ומאידך השפעתה החשובה על הפחתת  לחץ, מסייעת לאנשים להימנע  מאכילה מופרזת ואפילו כפייתית.

לאשווגנדה השפעה אדירה על מגוון הפעילות המוחית , החל מהגדלת רמות האנטי אוקסידנטים במח ובמיוחד גלותתיון, רמת האצילוכין, ורמת הדנדריטים-המסייעת לחדות מנטאלית, מניעת אובדן זיכרון, קשיי ריכוז ודריכות,

האם לאשווג-אף יש תופעות לוואי:
תופעות הלוואי שידועות עד כה אינן משמעותיות, יחד עם זאת אין לקחת יותר מהמינון המומלץ על הקופסא.
נשים בהריון אינן יכולות להשתמש בתכשיר.

חולים במחלות אוטואימנוניות , וכן אנשים הלוקחים תרופות מרשם צריכים להתייעץ עם רופא.

אשווגאף  הינו ריכוז מעולה של החומר הפעיל המצוי בצמח האשווגנדה,  אנו ממליצים לקחתו רק 6 ימים בשבוע, ולא בשבת, וכן לעשות הפסקה של חודש בין נטילת קופסא אחת לשניה